Ponúkame komplexné služby športovej úpravy áut na mieru. Naši odborní mechanici a technici sú pripravení vylepšiť výkon, vzhľad a celkový dojem z vášho vozidla, aby ste si mohli užívať jazdu na maximum. S dlhoročnými skúsenosťami so závodnými autami a motorsportom vieme, čo vaše vozidlo potrebuje, aby dosiahlo maximálny výkon a štýl.

Naše hlavné služby

Zvýšenie výkonu motora a optimalizácia výfukového systému pre lepší zvuk a efektivitu.

Zníženie svetlej výšky a úprava podvozku pre lepšiu stabilitu a ovládateľnosť.

Inštalácia športových tlmičov a pružín pre lepší pocit z jazdy a ovládanie.

Vylepšenie brzdových systémov pre skvelý brzdný výkon a bezpečnosť.

Inštalácia spojlerov, difúzorov a ďalších aerodynamických prvkov.

Montáž športových diskov a vysokovýkonných pneumatík pre lepší vzhľad a výkon.

Personalizácia interiéru vrátane športových sedadiel, volantu a ďalších prvkov.

Optimalizácia riadiacich jednotiek motora pre maximálny výkon a efektivitu.

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Naše skúsenosti so závodnými autami

Okrem bežných autoservisných služieb máme aj bohaté skúsenosti z oblasti motorsportu. Pracovali sme na nastavovaní a úpravách závodných áut, čo nám poskytlo jedinečné know-how a zručnosti.

Tento skúsenostný základ nám umožňuje poskytovať vysoko kvalitné služby aj pre náročných zákazníkov, ktorí požadujú špeciálne úpravy áut pre maximálny výkon.

Chcem vedieť viac

Recenzie, alebo čo o nás hovoria naši zákazníci

Tina
Tina
11 Máj 2024
Veľmi ochotný a rýchly 👍
Tracey Loucks
Tracey Loucks
14 Marec 2024
They do alignments for big vehicles.
Lenka Šimková
Lenka Šimková
11 Marec 2024
Prvá návšteva bola príjemná, chlapci boli ochotní a nápomocní👍🏻
Jan Rapavy
Jan Rapavy
19 December 2023
Super autoservis, chalani su odbornici na svojom mieste, bol som tam prvy krat, no urcite nie posledny a vsetko prebehlo k mojej spokojnosti! Uroven prevzatia auta, odovzdanie auta, priebezne info a konzultacia o skrytych problemoch i odsuhlasenie s ich opravou a tiez naopak, co som chcel dat spravit po 6 rokoch prevadzky, zavolali, ze moje auto ma rozvodovu retaz a na jej vymenu nie je dovod .. usetrili mi tak € . Velka vdaka pani a prajem celemu kolektivu pracovnikov pevne zdravie 👏👍 Jan Rapavy
Juraj Hrcka
Juraj Hrcka
18 December 2023
Mal som preblem s mechatronikou prevodovky a kolega mi tento servis odporučil tak som to skúsil tiež. Zobrali ma do týždňa a o 2 dni bola prevodovka hotová. Na tento predvianočný čas skvelý výkon, rozobrali, opravili a vymenili olej. Chcel by som sa touto cestou opäť poďakovať a kto má podobný problém, tak sa im ozvite 👍
Diana Vykoukalová
Diana Vykoukalová
6 December 2023
Parádny servis☺️👌,veľká spokojnosť s udržaním top technického stavu vozidla+ poradenstvo, môžem odporučiť a veľká vďaka 🙂👍
Eliška Grzybova
Eliška Grzybova
23 November 2023
Najlepší mechanici

Nečakajte a zarezervujte si termín pre svoje auto.

Kontaktujte nás

Zníženie a úprava podvozku

Zníženie svetlej výšky a úprava podvozku sú kľúčové pre lepšiu stabilitu a ovládateľnosť vozidla. Naši technici inštalujú športové tlmiče a pružiny, ktoré vám poskytnú lepší pocit z jazdy a lepšie ovládanie vozidla na ceste aj na trati.

Brzdové systémy

Bezpečnosť je na prvom mieste. Ponúkame vylepšenie brzdových systémov, vrátane inštalácie výkonnejších bŕzd a brzdových kotúčov, aby ste mali istotu rýchleho a bezpečného zastavenia za každých podmienok.

Aerodynamické úpravy

Zlepšite vzhľad a výkon svojho vozidla s aerodynamickými úpravami. Inštalujeme spojlery, difúzory a ďalšie aerodynamické prvky, ktoré zlepšia prítlak a stabilitu pri vysokých rýchlostiach.

Športové disky a pneumatiky

Výber správnych diskov a pneumatík je kľúčový pre vzhľad a výkon vášho auta. Ponúkame širokú škálu športových diskov a vysokovýkonných pneumatík, ktoré zlepšia jazdné vlastnosti a dodajú vášmu autu športový vzhľad.

Úprava riadiacich jednotiek (ECU)

Optimalizácia riadiacej jednotky motora (ECU) je nevyhnutná pre maximálny výkon a efektivitu. Naši odborníci upravia ECU vášho vozidla, aby ste dosiahli lepšiu akceleráciu, výkon a celkový zážitok z jazdy.