V našom autoservise nájdete pomoc pri likvidácii poistných udalostí bez ohľadu na značku vášho vozidla alebo poisťovňu. Ponúkam služby likvidácie poistných udalostí a opravu vášho auta cez havárijnú alebo povinnú zákonnú poistku. Rozumieme, že nehoda môže byť stresujúca a papierovačky po nej zasa časovo náročné. Práve preto vám poskytujeme komplexnú pomoc a podporu, aby sme celý proces urobili čo najjednoduchší a najrýchlejší.

Komplexné riešenie poistnej udalosti a oprava auta

Nezáleží na tom, akú značku vozidla máte alebo u ktorej poisťovne ste poistení. Poskytujeme komplexné riešenie poistných udalostí pre všetky značky áut a poisťovne, aby sme vám uľahčili celý proces.

Vybavíme obhliadku škôd na aute

Organizácia obhliadky poškodeného vozidla môže byť časovo náročná. My sa postaráme o všetky potrebné kroky a vybavíme obhliadku za vás, aby ste sa mohli sústrediť na iné dôležité veci.

Pripravíme kalkuláciu v certifikovanom programe Audatex

Presnosť a transparentnosť sú pre nás dôležité. Používame certifikovaný program Audatex na presnú kalkuláciu opráv, čo zabezpečuje, že všetky náklady budú presne vyčíslené a schválené poisťovňou.

Odošleme všetky dokumenty do poisťovne

Zbavte sa starostí s papierovačkami. Kompletne sa postaráme o odoslanie všetkých potrebných dokumentov do poisťovne, aby bol celý proces likvidácie poistnej udalosti čo najplynulejší.

Profesionálna oprava vozidla

Po vybavení všetkých formalít a schválení kalkulácie sa pustíme do profesionálnej opravy vášho vozidla. Naši skúsení mechanici používajú len kvalitné náhradné diely a moderné technológie, aby vaše vozidlo bolo opäť v perfektnom stave.

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Recenzie, alebo čo o nás hovoria naši zákazníci

Tina
Tina
11 Máj 2024
Veľmi ochotný a rýchly 👍
Tracey Loucks
Tracey Loucks
14 Marec 2024
They do alignments for big vehicles.
Lenka Šimková
Lenka Šimková
11 Marec 2024
Prvá návšteva bola príjemná, chlapci boli ochotní a nápomocní👍🏻
Jan Rapavy
Jan Rapavy
19 December 2023
Super autoservis, chalani su odbornici na svojom mieste, bol som tam prvy krat, no urcite nie posledny a vsetko prebehlo k mojej spokojnosti! Uroven prevzatia auta, odovzdanie auta, priebezne info a konzultacia o skrytych problemoch i odsuhlasenie s ich opravou a tiez naopak, co som chcel dat spravit po 6 rokoch prevadzky, zavolali, ze moje auto ma rozvodovu retaz a na jej vymenu nie je dovod .. usetrili mi tak € . Velka vdaka pani a prajem celemu kolektivu pracovnikov pevne zdravie 👏👍 Jan Rapavy
Juraj Hrcka
Juraj Hrcka
18 December 2023
Mal som preblem s mechatronikou prevodovky a kolega mi tento servis odporučil tak som to skúsil tiež. Zobrali ma do týždňa a o 2 dni bola prevodovka hotová. Na tento predvianočný čas skvelý výkon, rozobrali, opravili a vymenili olej. Chcel by som sa touto cestou opäť poďakovať a kto má podobný problém, tak sa im ozvite 👍
Diana Vykoukalová
Diana Vykoukalová
6 December 2023
Parádny servis☺️👌,veľká spokojnosť s udržaním top technického stavu vozidla+ poradenstvo, môžem odporučiť a veľká vďaka 🙂👍
Eliška Grzybova
Eliška Grzybova
23 November 2023
Najlepší mechanici

Nečakajte a zarezervujte si termín ihneď

Kontaktujte nás