Profesionálna podpora a služby pre závodné autá a jazdcov

Naša firma sa angažuje aj v oblasti motorsportu. S dlhoročnými skúsenosťami a vášňou pre rýchlosť a výkon sme pripravení poskytnúť vám podporu, ktorú potrebujete na dosiahnutie vašich cieľov na trati. Naši odborní mechanici a technici sú pripravení zabezpečiť, aby vaše závodné auto bolo v top stave a pripravené na akýkoľvek závod a naši jazdci na couching.

Naše služby v oblasti motorsportu

Zabezpečíme kompletnú prípravu závodných áut ktorá zahŕňa kompletnú údržbu a kontrolu všetkých systémov, aby vaše auto bolo vždy v top stave. Ponúkame prípravu na sezónu, jednotlivé závody a track days, aby ste mali istotu, že vaše auto je vždy pripravené na maximum.

Poskytujeme technickú podporu a analýzu dát, vrátane telemetrie a diagnostiky vozidla, aby sme identifikovali a riešili potenciálne problémy. Naše služby zahŕňajú optimalizáciu nastavení vozidla, vrátane podvozku, aerodynamiky a pohonnej jednotky, aby sme dosiahli čo najlepšie výkony.

Ponúkame technickú podporu a servis počas track days a závodov. Naši technici sú pripravení poskytnúť okamžitú pomoc a zabezpečiť, že vaše auto bude v perfektnom stave počas celej udalosti.

Ponúkame komplexné služby coachingu pre závodných jazdcov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálny výkon a úspech v motoršporte. Poskytujeme individuálnu technickú prípravu, zameranú na zlepšenie jazdných techník, vrátane ideálnych jazdných línií, brzdenia a akcelerácie. 

Vďaka nášmu projektu Enjoyracing vám ponúkame príležitosť splniť si svoj sen a zajazdiť si na rôznych závodných autách a tratiach. 

enjoy racing logo

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Galéria zo závodov

Prečítajte si o nás viac

Úspešný debut v Super Trofeo Cupe

V silnej konkurencii Lamborghini Cupu sa na legendárnom belgickom okruhu v Spa-Francorchamps premiérovo uviedol nitriansky [...]

Sládečkovcov čaká Hungaroring

Nitriansky tím SLADECKA MOTORSPORT vstupuje do svojej druhej oficiálnej sezóny. Úvodný podnik absolvuje počas nasledujúceho [...]

Sládečkovci v Brne oslavovali

Posledným podnikom Zóny FIA Strednej Európy a zároveň Majstrovstiev Slovenska v sezóne 2018 boli preteky [...]

Sladecka Motorsport ide do Brna s nohami na zemi

Po svojom vydarenom debute na Slovakiaringu cestuje nový nitriansky tím na záverečný podnik sezóny ESET [...]

Vydarený debut Sladecka Motorsport tímu

Načasovanie štartu nového tímu na Veľkú cenu Slovenska sa ukázalo, ako správne rozhodnutie. V silnej [...]

Debut tímu Sládečka Motorsport bude na Slovakiaringu

V Nitre vznikol nový pretekársky tím Sládečka Motorsport, ktorý bude mať svoj debut na nadchádzajúcej [...]

Bratia Sládečkovci opäť spolu

Aj tento rok privíta Slovakiaring v dňoch 17.-19. augusta silnú zostavu stredoeurópskych okruhových jazdcov, medzi [...]

Zaujala vás naša ponuka?

Kontaktujte nás