V našom autoservise v Nitre poskytujeme komplexné služby opravy prevodoviek pre všetky typy vozidiel. Naši skúsení technici využívajú najnovšie technológie a metódy na diagnostiku a opravu prevodoviek. Opravíme vaše auto tak, aby opäť jazdiť hladko a spoľahlivo.

Kompletný servis prevodovky

Diagnostika prevodovky

Presná diagnostika je kľúčová pre efektívnu opravu prevodovky. Naši technici používajú pokročilé diagnostické nástroje na identifikáciu problémov s prevodovkou, čo nám umožňuje rýchlo a presne určiť potrebné opravy.

Opravy automatických prevodoviek

Automatické prevodovky sú zložité systémy, ktoré vyžadujú špecializovanú starostlivosť. Ponúkame kompletné služby opravy a údržby automatických prevodoviek, vrátane diagnostiky, výmeny oleja a repasovania. Naši odborníci sú vyškolení na prácu s najnovšími modelmi automatických prevodoviek.

Výmena prevodovkového oleja

Pravidelná výmena prevodovkového oleja je nevyhnutná pre udržanie optimálneho výkonu a predĺženie životnosti prevodovky. Ponúkame profesionálne služby výmeny oleja v manuálnych aj automatických prevodovkách, čo zabezpečuje ich hladký chod a spoľahlivosť.

Repasovanie prevodoviek

Kompletné repasovanie prevodoviek je ideálnym riešením pre staršie alebo vážne poškodené prevodovky. Naši technici vykonávajú dôkladné repasovanie, vrátane výmeny opotrebovaných dielov a nastavenia, aby prevodovka fungovala ako nová.

Kontrola a nastavenie prevodovky

Presné nastavenie prevodovky je kľúčové pre jej bezproblémový chod. Ponúkame dôkladnú kontrolu a nastavenie prevodovky, aby sme zabezpečili, že vaše vozidlo bude jazdiť hladko a efektívne. Naši odborníci skontrolujú všetky komponenty prevodovky a vykonajú potrebné úpravy pre jej optimálny výkon.

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Recenzie, alebo čo o nás hovoria naši zákazníci

Tina
Tina
11 Máj 2024
Veľmi ochotný a rýchly 👍
Tracey Loucks
Tracey Loucks
14 Marec 2024
They do alignments for big vehicles.
Lenka Šimková
Lenka Šimková
11 Marec 2024
Prvá návšteva bola príjemná, chlapci boli ochotní a nápomocní👍🏻
Jan Rapavy
Jan Rapavy
19 December 2023
Super autoservis, chalani su odbornici na svojom mieste, bol som tam prvy krat, no urcite nie posledny a vsetko prebehlo k mojej spokojnosti! Uroven prevzatia auta, odovzdanie auta, priebezne info a konzultacia o skrytych problemoch i odsuhlasenie s ich opravou a tiez naopak, co som chcel dat spravit po 6 rokoch prevadzky, zavolali, ze moje auto ma rozvodovu retaz a na jej vymenu nie je dovod .. usetrili mi tak € . Velka vdaka pani a prajem celemu kolektivu pracovnikov pevne zdravie 👏👍 Jan Rapavy
Juraj Hrcka
Juraj Hrcka
18 December 2023
Mal som preblem s mechatronikou prevodovky a kolega mi tento servis odporučil tak som to skúsil tiež. Zobrali ma do týždňa a o 2 dni bola prevodovka hotová. Na tento predvianočný čas skvelý výkon, rozobrali, opravili a vymenili olej. Chcel by som sa touto cestou opäť poďakovať a kto má podobný problém, tak sa im ozvite 👍
Diana Vykoukalová
Diana Vykoukalová
6 December 2023
Parádny servis☺️👌,veľká spokojnosť s udržaním top technického stavu vozidla+ poradenstvo, môžem odporučiť a veľká vďaka 🙂👍
Eliška Grzybova
Eliška Grzybova
23 November 2023
Najlepší mechanici

Nečakajte a zarezervujte si termín ihneď

Kontaktujte nás