V našom pneuservise v Nitre ponúkame komplexné služby spojené so starostlivosťou o vaše pneumatiky. Naši odborní mechanici sú pripravení zabezpečiť, aby vaše pneumatiky boli vždy v najlepšom stave, čo prispieva k bezpečnej a komfortnej jazde.

Naše hlavné služby

Rýchla a kvalitná výmena letných a zimných pneumatík

Presné vyváženie kolies pre hladkú a bezpečnú jazdu

Opravy defektov a poškodení pneumatík

Pravidelná kontrola a úprava tlaku v pneumatikách

Bezpečné a pohodlné uskladnenie sezónnych pneumatík

Široká ponuka nových pneumatík od renomovaných výrobcov za výhodné ceny

Presné nastavenie geometrie kolies pre optimálnu jazdu a dlhšiu životnosť pneumatík

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Recenzie, alebo čo o nás hovoria naši zákazníci

Tina
Tina
11 Máj 2024
Veľmi ochotný a rýchly 👍
Tracey Loucks
Tracey Loucks
14 Marec 2024
They do alignments for big vehicles.
Lenka Šimková
Lenka Šimková
11 Marec 2024
Prvá návšteva bola príjemná, chlapci boli ochotní a nápomocní👍🏻
Jan Rapavy
Jan Rapavy
19 December 2023
Super autoservis, chalani su odbornici na svojom mieste, bol som tam prvy krat, no urcite nie posledny a vsetko prebehlo k mojej spokojnosti! Uroven prevzatia auta, odovzdanie auta, priebezne info a konzultacia o skrytych problemoch i odsuhlasenie s ich opravou a tiez naopak, co som chcel dat spravit po 6 rokoch prevadzky, zavolali, ze moje auto ma rozvodovu retaz a na jej vymenu nie je dovod .. usetrili mi tak € . Velka vdaka pani a prajem celemu kolektivu pracovnikov pevne zdravie 👏👍 Jan Rapavy
Juraj Hrcka
Juraj Hrcka
18 December 2023
Mal som preblem s mechatronikou prevodovky a kolega mi tento servis odporučil tak som to skúsil tiež. Zobrali ma do týždňa a o 2 dni bola prevodovka hotová. Na tento predvianočný čas skvelý výkon, rozobrali, opravili a vymenili olej. Chcel by som sa touto cestou opäť poďakovať a kto má podobný problém, tak sa im ozvite 👍
Diana Vykoukalová
Diana Vykoukalová
6 December 2023
Parádny servis☺️👌,veľká spokojnosť s udržaním top technického stavu vozidla+ poradenstvo, môžem odporučiť a veľká vďaka 🙂👍
Eliška Grzybova
Eliška Grzybova
23 November 2023
Najlepší mechanici

Nečakajte a zarezervujte si termín pre svoje auto.

Kontaktujte nás

Vyváženie kolies

Nevyvážené kolesá môžu spôsobiť vibrácie a nerovnomerné opotrebenie pneumatík. Naši odborníci zabezpečia presné vyváženie kolies, čo prispieva k hladšej jazde a dlhšej životnosti vašich pneumatík.

Opravy pneumatík

Defekt alebo poškodenie pneumatiky nemusí vždy znamenať potrebu novej pneumatiky. Vykonávame opravy defektov a drobných poškodení, aby ste mohli pokračovať v jazde bez zbytočných nákladov.

Kontrola tlaku v pneumatikách

Správny tlak v pneumatikách je dôležitý pre bezpečnosť a efektívnosť jazdy. Ponúkame pravidelnú kontrolu a úpravu tlaku v pneumatikách, aby vaše vozidlo bolo vždy v optimálnom stave.

Uskladnenie pneumatík

Nemáte miesto na uskladnenie sezónnych pneumatík? Ponúkame bezpečné a pohodlné uskladnenie vašich pneumatík v našich priestoroch, čím šetríte miesto a zabezpečujete optimálne podmienky pre skladovanie.

Predaj pneumatík

Potrebujete nové pneumatiky? V našom pneuservise nájdete širokú ponuku nových pneumatík od renomovaných výrobcov, ktoré zabezpečia optimálny výkon a bezpečnosť vášho vozidla za výhodné ceny.