Ponúkame komplexné lakovnícke a klampiarske práce pre vaše vozidlo. Sme pripravení zabezpečiť, aby vaše auto vyzeralo ako nové, či už ide o opravu po nehode alebo o menšie estetické úpravy ťukancov.

Naše hlavné služby

Profesionálne lakovanie áut vrátane opravy škrabancov a obnovy laku.

Opravy karosérie po nehodách a poškodeniach autoklampiarom.

Dôkladné odstránenie hrdze na aute a ochrana proti ďalšiemu korodovaniu.

Náš autoklampiar zabezpečí presné vyrovnanie karosérie vášho auta pomocou moderných technológií a zaužívaných postupov. 

Lakovanie jednotlivých dielov aj celoplošné lakovanie auta.

Profesionálna príprava vozidla na lakovanie vrátane brúsenia a tmelenia dielov.

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Recenzie, alebo čo o nás hovoria naši zákazníci

Tina
Tina
11 Máj 2024
Veľmi ochotný a rýchly 👍
Tracey Loucks
Tracey Loucks
14 Marec 2024
They do alignments for big vehicles.
Lenka Šimková
Lenka Šimková
11 Marec 2024
Prvá návšteva bola príjemná, chlapci boli ochotní a nápomocní👍🏻
Jan Rapavy
Jan Rapavy
19 December 2023
Super autoservis, chalani su odbornici na svojom mieste, bol som tam prvy krat, no urcite nie posledny a vsetko prebehlo k mojej spokojnosti! Uroven prevzatia auta, odovzdanie auta, priebezne info a konzultacia o skrytych problemoch i odsuhlasenie s ich opravou a tiez naopak, co som chcel dat spravit po 6 rokoch prevadzky, zavolali, ze moje auto ma rozvodovu retaz a na jej vymenu nie je dovod .. usetrili mi tak € . Velka vdaka pani a prajem celemu kolektivu pracovnikov pevne zdravie 👏👍 Jan Rapavy
Juraj Hrcka
Juraj Hrcka
18 December 2023
Mal som preblem s mechatronikou prevodovky a kolega mi tento servis odporučil tak som to skúsil tiež. Zobrali ma do týždňa a o 2 dni bola prevodovka hotová. Na tento predvianočný čas skvelý výkon, rozobrali, opravili a vymenili olej. Chcel by som sa touto cestou opäť poďakovať a kto má podobný problém, tak sa im ozvite 👍
Diana Vykoukalová
Diana Vykoukalová
6 December 2023
Parádny servis☺️👌,veľká spokojnosť s udržaním top technického stavu vozidla+ poradenstvo, môžem odporučiť a veľká vďaka 🙂👍
Eliška Grzybova
Eliška Grzybova
23 November 2023
Najlepší mechanici

Nečakajte a zarezervujte si termín pre svoje auto.

Kontaktujte nás

Klampiarske práce

Náš tím autoklampiarov je pripravený opraviť všetky druhy poškodení karosérie, či už ide o malé preliačiny alebo väčšie poškodenia po nehodách. Používame moderné nástroje a technológie na presné rovnanie a opravu karosérie.

Odstránenie hrdze z karosérie

Hrdza môže výrazne poškodiť vzhľad a štrukturálnu integritu vášho vozidla. Ponúkame dôkladné odstránenie hrdze a aplikáciu ochranných náterov, ktoré zabránia ďalšiemu korodovaniu.

Vyrovnanie karosérie

Presné vyrovnanie karosérie je kľúčové pre estetický vzhľad a bezpečnosť vozidla. Naši odborníci používajú špecializované zariadenia na rovnanie karosérie, aby sme zabezpečili, že vaše vozidlo bude vyzerať ako nové.

Čiastočné a celoplošné lakovanie

Či už potrebujete lakovať jednotlivé diely alebo celé vozidlo,  sme pripravení poskytnúť vám vysoko kvalitné lakovanie. Používame len tie najlepšie laky a technológie, aby sme dosiahli dlhotrvajúce a esteticky dokonalé výsledky.

Príprava pred lakovaním

Dôkladná príprava je kľúčová pre kvalitné lakovanie auta. Ponúkame kompletné služby prípravy vozidla, vrátane brúsenia, tmelenia a ďalších krokov, ktoré zabezpečia hladký a odolný povrch laku.