V SMOTORS ponúkame komplexné služby plnenia a opravy klimatizácie v aute. Naša profesionálna starostlivosť o klimatizáciu zabezpečí, že váš systém bude fungovať efektívne a poskytne vám pohodlné cestovanie v akýchkoľvek podmienkach.

Naše hlavné služby

Doplnenie chladiva do klimatizačného systému pre optimálny výkon

Diagnostika a oprava problémov s klimatizáciou v aute.

Skúška tesnosti systému a oprava únikov chladiva.

Pravidelná údržba a čistenie klimatizačného systému v aute pre komfortnú jazdu. 

Výmena poškodených komponentov, ako sú kompresory, kondenzátory a ventilátory.

Dezinfekcia a odstránenie plesní a baktérií zo systému klimatizácie.

Prečo si nás vybrať

Férový servis aút Nitra

Recenzie, alebo čo o nás hovoria naši zákazníci

Tina
Tina
11 Máj 2024
Veľmi ochotný a rýchly 👍
Tracey Loucks
Tracey Loucks
14 Marec 2024
They do alignments for big vehicles.
Lenka Šimková
Lenka Šimková
11 Marec 2024
Prvá návšteva bola príjemná, chlapci boli ochotní a nápomocní👍🏻
Jan Rapavy
Jan Rapavy
19 December 2023
Super autoservis, chalani su odbornici na svojom mieste, bol som tam prvy krat, no urcite nie posledny a vsetko prebehlo k mojej spokojnosti! Uroven prevzatia auta, odovzdanie auta, priebezne info a konzultacia o skrytych problemoch i odsuhlasenie s ich opravou a tiez naopak, co som chcel dat spravit po 6 rokoch prevadzky, zavolali, ze moje auto ma rozvodovu retaz a na jej vymenu nie je dovod .. usetrili mi tak € . Velka vdaka pani a prajem celemu kolektivu pracovnikov pevne zdravie 👏👍 Jan Rapavy
Juraj Hrcka
Juraj Hrcka
18 December 2023
Mal som preblem s mechatronikou prevodovky a kolega mi tento servis odporučil tak som to skúsil tiež. Zobrali ma do týždňa a o 2 dni bola prevodovka hotová. Na tento predvianočný čas skvelý výkon, rozobrali, opravili a vymenili olej. Chcel by som sa touto cestou opäť poďakovať a kto má podobný problém, tak sa im ozvite 👍
Diana Vykoukalová
Diana Vykoukalová
6 December 2023
Parádny servis☺️👌,veľká spokojnosť s udržaním top technického stavu vozidla+ poradenstvo, môžem odporučiť a veľká vďaka 🙂👍
Eliška Grzybova
Eliška Grzybova
23 November 2023
Najlepší mechanici

Nečakajte a zarezervujte si termín pre svoje auto.

Kontaktujte nás

Oprava klimatizácie

Problémy s klimatizáciou môžu výrazne ovplyvniť váš komfort počas jazdy. Ponúkame diagnostiku a opravu všetkých typov problémov, vrátane únikov chladiva, poškodených kompresorov a nefunkčných ventilátorov.

Kontrola tesnosti

Úniky chladiva môžu spôsobiť neefektívne fungovanie klimatizácie. Naši odborníci vykonávajú dôkladnú kontrolu tesnosti a opravu všetkých únikov, aby váš systém bol plne funkčný.

Údržba klimatizácie

Pravidelná údržba je kľúčová pre dlhodobú spoľahlivosť klimatizačného systému. Ponúkame kompletnú údržbu, vrátane čistenia a kontroly všetkých komponentov, aby sme zabezpečili optimálny výkon.

Výmena komponentov

Poškodené alebo opotrebované komponenty môžu negatívne ovplyvniť funkčnosť klimatizácie. Ponúkame výmenu všetkých potrebných komponentov, vrátane kompresorov, kondenzátorov a ventilátorov, aby váš systém pracoval bezchybne.

Dezinfekcia klimatizácie

Klimatizácia môže byť zdrojom plesní a baktérií, ktoré môžu ohroziť vaše zdravie. Ponúkame profesionálnu dezinfekciu systému, aby sme odstránili všetky škodlivé mikroorganizmy a zabezpečili čistý a zdravý vzduch vo vašom vozidle.